За 8 місяців своїх злочинних дій обвинувачені ввезли приблизно 178 тонн пластику та алюмінію.

Дивіться також У США вітчим переміг у лотереї завдяки доньці, але не залишив собі жодної копійки

У чому їх звинувачують

Прокурори звинуватили вісьмох членів сім'ї з округу Ріверсайд в обмані штату шляхом ввезення використаних пляшок і банок з Аризони та їхньої переробки в Каліфорнії. Ця злочинна операція принесла родині 7,6 мільйона доларів. Слідчі також виявили схованку з "нелегально імпортованою тарою для напоїв" вартістю ще 1 мільйон доларів.

Програма утилізації в Каліфорнії фінансується споживачами й допомагає захистити наше навколишнє середовище і наші спільноти. Ті, хто намагається підірвати її цілісність за допомогою злочинних операцій, будуть притягнуті до відповідальності,
– сказав генеральний прокурор Каліфорнії Роб Бонта.

Членів сім'ї звинувачують у незаконній змові з метою вчинення великої крадіжки та обмані каліфорнійської програми утилізації на "хронічній і постійній основі" шляхом отримання відшкодування за контейнери, що перебувають за межами штату, і контейнери, які вже були викуплені в Каліфорнії.

Яке покарання їм світить

За крадіжку в особливо великих розмірах у Каліфорнії передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років. Викуп контейнерів за межами штату тією мірою, якою звинувачується сім'я, може збільшити термін покарання ще на 3 роки.