Бортпровідники заявили, що коли вони поверталися на таксі до готелю, автівка поїхала на закриту заправну станцію, де їх пограбували троє озброєних чоловіків, забравши телефони та гроші.

Дивіться також На висоті 9,5 кілометра: літак терміново приземлили через коня, який бігав на борту

Що виявила поліція

За розслідування інциденту одразу ж взялася місцева поліція. Вони перевірили записи з камер відеоспостереження і виявили, що насправді "потерпілі" всю ніч пиячили, а свої речі вони, ймовірно, просто загубили.

Один з бортпровідників заявив, що став жертвою "отруєння", оскільки у його напій могли підсипати якісь речовини. Тим часом поліція наполягає, що чоловік "провів ніч, випиваючи і вживаючи наркотики з двома жінками»". За їхніми словами, він напився "до втрати свідомості", після чого його знайшли непритомним місцеві жителі.

В очікуванні швидкої допомоги іноземець нібито показав місткість із білим порошком — поліція вважає, що це кокаїн,
– зазначили журналісти.

Зрештою, рейс Ріо-де-Жанейро – Лондон довелося скасувати, адже бортпровідники виявилися "занадто травмованими, щоб працювати".

Раніше ми писали про пасажира, який сів за штурвал літака, адже ніхто не міг зв'язатися з пілотом. На щастя, політ минув добре і пасажири вчасно прибули до пункта призначення.