Ролик з Лоррі і її спанієлем Паком потрапив у соцмережі, і вони стали справжніми зірками мережі. Це не дивно – дії песика справді вражають. Здається, ніби він дуже добре знав, що робить.

Це цікаво Незвичні парі та найдивніші ставки, які робили гравці в азартних іграх

На відео видно, як жінка у воді, що була їй вище колін, підійшла до автівки ззаду та почала її штовхати. Пак увесь час плавав поруч та слідкував за господаркою. Потім він зупинився, встав на задні лапки, а передні поставив на бампер авто. Тоді вони почали штовхати разом – і машина почала рухатися.

Собака допомагає виштовхати машину: дивіться відео


Коли відео стало популярним, з Лоррі Гілліс зв'язалися журналісти. Вона розповіла, що вийшла на прогулянку із собакою, і побачила машину з двома жінками всередині. Автівка застрягла і не могла виїхати, тому Лоррі вирішила допомогти.

У нас ніколи не було такої сильної повені. Пак плив за мною, і я дістала телефон, щоб зняти його на відео. А тоді він встав і почав штовхати,
– поділилася жінка.

Також Лоррі розповіла, що Пакові вже 10 років, але він у хорошій формі. Смілий песик отримав винагороду за свою роботу. Того вечора йому перепала велика і смачна вечеря із додатковою порцією м'яса.


Лоррі Гіллес зі спанієлем Паком / Фото Лоррі Гіллес

Дивіться також Самка орангутана приміряла окуляри відвідувачки зоопарку і епічно їх повернула: смішне відео