Що подивитися у кінотеатрах на початку серпня – читайте далі. 24 Канал підготував підбірку прем'єр, які не варто оминути увагою.

Варте уваги Улюблені пісні Скрябіна у новому звучанні: у Києві відбудеться масштабний кавер-концерт

"Мег 2: Западина"

Фільм розповідає про колишнього водолаза-рятувальника Джонаса Тейлора, який очолює велику дослідницьку місію із вивчення підводного світу. Під час однієї із місій все йде не за планом. Тейлор та його колеги занурюються на саме дно і зіштовхуються з небезпекою, не баченою раніше людством.

Бойовик є продовженням фільму "Мег", який вийшов ще у 2018 році. Він, як і перша стрічка, базується на романі американського письменника-фантаста Стіва Альтена.

Дивіться офіційний трейлер "Мег 2: Западина" українською: ​ ​

"Поки смерть не розлучить нас"

Герой Сер'Даріуса Блейна познайомився на роботі із дівчиною, з якою готовий провести решту життя. Довгоочікуване "так" і, здається, попереду багато хорошого. Втім, за лічені хвилини до весілля кохана змінює своє рішення. Наречений не готовий так просто здатися і просить друзів не дати їй втекти. Але що ця пара, що їхні друзі – усі наймані вбивці. Тож і способи вирішувати конфлікти у них досить специфічні.

Цікаво, що головну жіночу роль у фільмі виконує акторка українського походження Наталія Берн (справжнє ім'я – Наталія Гуслиста). У підлітковому віці вона переїхала з Києва до Лондона, щоб навчатися у Королівській балетній школі. У 21 переїхала до Лос-Анджелеса, де вступила в Інститут театру і кіно Лі Страсберга.

Дивіться офіційний трейлер "Поки смерть не розлучить нас" українською: ​

"Королі репу"

17-річний Діма "Казан" щойно випустився зі школи у своєму селі. Хлопець хоче стати репером – разом із другом Женею "Арахісом" (WELLBOY) пише тексти й музику. Юнаки сподіваються виступати на великій сцені. Але одного разу "Казан", легковажно погодившись на сумнівну пропозицію, потрапляє у кримінал. Виплутатися з цієї історії не так вже й легко.

У фільмі можна почути треки відомих українських виконавців – Kalush, KAZKA, Crechet та Антон Вельбой (Wellboy). "Королі репу" отримали чимало відзнак та схвальних відгуків на міжнародних кіноподіях.

Дивіться офіційний трейлер "Королі репу" українською: ​ ​