Сталося це у листопаді 2021 року. Житель Ужгорода вигадав, як обдурювати банкомат "Ощадбанку".

Дивіться також В Індії жінка мовчить протягом останніх 32 років: для чого вона це робить

Як йому це вдалося

Для того, аби обдурити банкомат чоловік через нього поповнював свою банківську картку, яку видав інший банк. Системою відправлявся запит на VISA та далі в банк-емітент для дозволу виконання операції. Після отримання від банку-емітенту відповіді з підтвердженням про успішне поповнення карткового рахунку на банкомат надійшло повідомлення про успішну операцію з боку банку-емітента та команда прийняти готівку.

Проте, при обробці даних отриманих від банку-емітенту, банківська платіжна карта, яку використовував чоловік, відхилила операцію з помилкою обробки чипом картки, внаслідок чого купюри, які останній вносив не потрапили до депозитної касети банкомата, повернулися разом з карткою власнику, а грошові кошти зарахувалися на рахунок банківської платіжної картки у розмірі відповідно до суми поповнення,
– пояснили у суді.

Таким чином чоловік за 3 місяці поповнив свій рахунок на понад 90 тисяч гривень.

Чи покарали шахрая

За чоловіка взялися правоохоронці і його справу вже розглянули в Ужгородському міськрайонному суді. Під час засідання чоловік визнав провину та розкаявся. Він також пообіцяв повернути "Ощадбанку" всі гроші.

Раніше 38-річний Браян Паре визнав себе винним у серії підпалів у канадському місті Квебек. Цікаво, що сам він раніше звинувачував уряд у лісових пожежах.