Все через те, що російські силовики переплутали зображення Стіва Карелла з російським опозиціонером.

Дивіться також Путін боїться навіть мертвого: чому тіло Навального не віддають родичам

На футболці американський актор був зображений в образі одного з персонажів культового комедійного серіалу Офіс, під портретом якого був напис "I'm dead inside" (Я мертвий всередині).

У Росії силовики переплутали американського коміка з Навальним
У Росії силовики переплутали американського коміка з Навальним / Фото з телеграм-каналу "Сибирь.Реалии"

Але російські силовики вирішили, що насправді на футболці жінки зображений Навальний, у зв'язку з чим її і спробували затримати.

Що відомо про смерть Навального

  • У грудні 2023 року Олексія Навального, який вважається російським опозиціонером, перемістили до колонії №3 "Полярний вовк", розташованої у селищі Харп Ямало-Ненецького автономного округу.
  • 16 лютого 2024 року з'явилося повідомлення від Федеральної служби виконання покарань Росії про кончину Навального у цій самій колонії. У відповідь на це, Юлія Навальна, його дружина, на Мюнхенській конференції з безпеки заявила про необхідність притягнення до відповідальності Владіміра Путіна та його оточення за їхні дії.
  • До кінця 17 лютого, під час меморіальних акцій на честь Навального в 31 місті Росії було затримано понад 340 осіб, деякі з них отримали адміністративні арешти на термін до 15 діб.