Щоб тест пройти правильно, потрібно розслабитися, закрити очі і спокійно подихати. Тепер відкрийте очі і дайте відповідь на просте запитання: що ви побачили першим?

Дивіться також Не такі, як усі: те, що ви бачите на картинці, розкаже про ваш характер


Що ви бачите на картинці / Фото Slovadliadushi

Книга та лампа на підвіконні

Цей знак пророкує надходження важливої звістки. Це може бути лист або дзвінок, що повністю змінить ваше життя на краще. Проте вам також доведеться докласти певних зусиль, оскільки це повідомлення може призвести до нових турбот і обов'язків, які заберуть ваш час.

Природа за вікном

Обраний вами образ може пророкувати розлуку у майбутньому. Можливо, ваші поточні відносини завершаться. Проте не варто відчувати сум і розпач, оскільки перед вами відкривається шлях до щастя. Можливо, вас очікує розлука з тим, кого ви вважаєте своїм найкращим другом.

Вікно

Той, хто спершу побачив вікно, може очікувати на успіх. Ваш роботодавець або партнер по роботі допоможе вам розкрити свій потенціал. Ваше життя почне поліпшуватися, тож довіряйте процесу.

Жінка

Якщо ви спершу побачили жінку, це означає, що вам доведеться багато працювати. Важливо виконати свої завдання вчасно. Подвоюйте зусилля та стежте за строками.

Обличчя

Якщо ви побачили обличчя, це означає, що незабаром вам стане відома таємниця про одного з ваших родичів. Також цей знак попереджає вас про необхідність обережно ставитися до розголошення секретів чи особистої інформації, оскільки це може мати негативні наслідки. Зберігайте мовчання, якщо не хочете зіткнутися з проблемами.

Пропонуємо також пройти й інші наші психологічні тести, щоб: