Загалом там було 180 000 доларів (4,9 мільйона гривень). Поміж грошей професор знайшов і листа від відправника. Ним виявився його колишній студент.

Це цікаво Куплена за безцінь каблучка виявилася у 2000 разів дорожчою: як таке можливо

Він був випускником коледжу, який здобув ступінь магістра фізики, а пізніше став ще й доктором фізики та астрономії. У листі він передбачив, що професор буде "трохи спантеличеним", і пояснив, що хоче пожертвувати ці гроші як подяку за хорошу освіту, яка стала основою для його подальшого розвитку. Автор підкреслив, що завдяки цьому зміг побудувати продуктивну та плідну кар'єру.

Як і передбачав відправник, Вінод Менон був шокований. Професор зізнався, що в той момент відчув величезну гордість та щастя через те, що він є частиною чогось, що змогло повпливати та змінити людське життя.

Я ніколи в житті не бачив стільки готівки, окрім як у фільмах. Так, я був шокований і не знав, як на це реагувати,
– поділився Вінод Менон.

Отримана професором коробка з 180 000 доларів / Фото Eyewitness News ABC7NY

Відправник, який не захотів розголошувати своє ім'я, попросив, аби гроші пішли на допомогу студентам, що вивчають фізику та математику і мають фінансові труднощі.

Його побажання втілили у життя. Рада коледжу заснувала 2 стипендії на повну вартість навчання у розмірі 7500 доларів (майже 205 000 гривень). Коштів має вистачити на 10 років.

Чи пам'ятають українці шкільну програму: дивіться відео