Про це заявила співробітниця McDonald's. Вона зізналася, що навмисно ігнорує клієнтів через одну "дратівливу" звичку.

Дивіться також У Китаї жінка зубами вкрала iPhone з магазину: як їй це вдалося

Відомо, що дівчина працює на McDonald's drive. Водії роблять та забирають свої замовлення, не виходячи з машин. Проте перекус не буде швидким, якщо працівниця фастфуду ігноруватиме клієнтів.

Працівниця розповіла, що змушує людей очікувати на можливість зробити замовлення та сумніватися, чи є на місці співробітник. Все це відбувається через одну звичку, яка дратує дівчину. Вона закликала інших через соцмережі так не робити.

Що дратує дівчину

Співробітницю фастфуду дратує, коли нетерплячі клієнти, тільки заїхавши в автопроїзд, кричать "привіт". Попри критику у соцмережах через "грубість", її слова знайшли підтримку серед колег.

Дівчина показує, як ігнорує клієнтів: дивіться відео

У коментарях думки розділились. Один користувач зазначив, що люди вітаються, коли чекають вже деякий час. Авторка відео відповіла, що "це дозволено" і в такому разі клієнти "можуть щось сказати". Однак знайшлися люди, які розкритикували дівчину.

Як щодо того, щоб просто сказати: "Зачекайте, я зараз". Я вітаюся, бо не знаю, чи знають вони, що я там",
– написав один з коментаторів.

Інший агресивно підкреслив, що робота співробітниці McDonald's – це приймати замовлення. Водночас колеги австралійки підтримали її. Один з працівників поскаржився, що нерідко після швидкого привітання запитує у людей, що вони хочуть замовити, а ті ще не вирішили.