Сталося це через майже 3 десятиліття після злочину.

Дивіться також Спроба з'їсти смачну рибку провалилась: котик скупався в акваріумі – кумедне відео

Розкриттям справи займався підрозділ боротьби з організованою автомобільною злочинністю. Саме він повернув Ferrari 512M, яку злодії викрали у пілота "Формули-1" Герхарда Бергера 28 років тому під час Гран-прі Сан-Марино в Імолі в 1995 році.

Чималу роль у розслідуванні відіграла сама компанія Ferrari. Автовиробник повідомив слідчим, що перевірив автомобіль на прохання клієнта, який придбав машину у брокера у Британії. Згодом з'ясувалося, що автомобіль після викрадення поїхав до Японії, а наприкінці 2023 року потрапив до Британії, де столична поліція конфіскувала Ferrari, щоб запобігти його вивезенню з країни.

Ми швидко спрацювали з партнерами, включаючи Національне агентство по боротьбі зі злочинністю, а також Ferrari й міжнародними автосалонами, і ця співпраця допомогла нам зрозуміти історію автомобіля і запобігти його вивезенню з країни,
– сказав провідний слідчий Майк Пілбім.

Поліція все ще продовжує розслідування, адже нікого поки не арештували. Зазначимо, що в той день у 1995 році шахраї викрали з паркування дві машини:

  • 512M Бергера,
  • F355 Жана Алезі.

Автівку останнього не знайшли й досі.

Поліція знайшла Ferrari пілота "Формули-1" Герхарда Бергера / Фото Metropolitan Police

Раніше ми писали, що у замку на старому острові Джерсі знайшли загадкове послання у пляшці. Воно було датоване 1966 роком і "пов'язане" з Джеймсом Бондом.