Військовий пояснив, що втомився від однакових та серйозних постів про збір коштів на потреби ЗСУ. Тож свій вирішив організувати по-іншому.

Читайте також Якби Залужний був вікінгом: штучний інтелект створив портрети легендарного генерала

Пеньюар підписала уся рота

Морозов показав у мережі фото у "пеньюарі" на початку червня 2023 року. Тоді низка ЗМІ написали, що Мінфін нібито хоче, аби з волонтерів стягували податки. Посилалися, як виявилося згодом, на фейкову заяву очільника відомства Марченка про "а якщо військові собі пеньюари замовлять". Посадовець натомість запевнив, що ніколи такого не говорив .

Як пише УП, цей "пеньюар" виявився нічною сорочкою, її військовому передала подруга. Той показав відповідне фото у соцмережі й завдяки цьому вдалося зібрати для його побратимів близько 180 тисяч гривень на автомобілі. Далі Морозов планує "винагородити пеньюаром", підписаним всією ротою, того, від кого прийде найбільший донат.

Не пеньюаром одним

Втім, це не всі "подарунки", які приготував військовий. Людина, яка передасть другу за розміром пожертву, отримає рожевий ремінь Олександра, а хто третю – рожеві чоловічі труси.

Хіти цього історичного літа можуть бути в Вашій колекції і потім продатися вашими внуками за грубі гроші,
– наголосив воїн.

Він переконаний, що навіть у складні часи до людей треба підходити з посмішкою, гумором. "Десь потролити, з чогось поржати", – зазначив Морозов й підкреслив, що не є прибічником "туги і бентеги".


Тренувальні стрільби / Фото Олександра Морозова

Наразі підрозділу, в якому служить Олександр, вкрай необхідні потрібні FPV-дрони, ціна на які коливається у межах 350 – 500 доларів. Крім цього, військові потребують ремонту техніки та оновлення обладнання для снайперів.