Відомо, що подружня пара замовила вже 51 круїз поспіль.

Дивіться також Перехоплює подих від краси: топ-3 безкоштовних оглядових майданчиків Львівщини

Пенсіонери вирушили в подорож у червні минулого року, піднявшись на борт лайнера Coral Princess. Вони проводили дні, танцюючи, обідаючи, заводячи "друзів на все життя" і пізнаючи світ. Чи це не ідеальна старість?

Як пара живе на борту

Пенсіонер жартує, що їм доведеться залишитися на борту якогось круїзного судна, оскільки вони настільки звикли до життя в морі, що вже не знають, як заправити ліжко або приготувати їжу.

Зауважимо, що все харчування включено у вартість квитка, і пенсіонерам вдається обходитися без щоденної хатньої роботи завдяки команді співробітників на борту, які прибирають їхню кімнату. За їхніми словами, такий спосіб життя обходиться їм дешевше, ніж оселитися в будинку для літніх людей.

Щоб мати можливість випити кілька кухлів холодного пива на палубі й побалувати себе шведським столом, Марті та Джесс починають кожен день з години підбадьорливої гри в пінг-понг.


Подружжя вже планує вирушити в ще один річний круїз / Фото A Current Affair

Найближчими тижнями подружжя вирушить у подорож навколо Гавайських островів. Їм належить провести ще вісім місяців на борту Coral Princess, перш ніж вони зійдуть на берег і проведуть кілька місяців на суші. Однак перерва буде недовгою. Подружжя вже планує вирушити в ще один річний круїз на борту цього ж лайнера.

До слова, чоловік Раян Гатрідж зізнався, що вже 300 днів живе на круїзному лайнері, оскільки це дешевше, ніж орендувати житло. Він зазначив, що почав зупинятися на круїзних лайнерах Royal Caribbean ще 2021 року.