24 Канал склав добірку безкоштовних місць, з яких можна насолодитися чудовими краєвидами.

Дивіться також За свіжими враженнями та новими фото: небанальні місця Львівщини для осіннього відпочинку

Гора Лева або Лиса гора

Щоб подивитися на Львів згори, вам не потрібно платити за підйом на Ратушу. Достатньо прогулятися парком "Знесіння" та піднятися на один із пагорбів Давидівського пасма. Гора Лева, також відома як Піскова, Лиса, Княжа або Кальварія, розташована неподалік від центру Львова. На її вершині встановлено металевий хрест і облаштовано оглядовий майданчик, звідки відкриваються чудові краєвиди міста.


Вид на місто з Лисої гори / Фото Unsplash

Гора Високий Верх

Ця гора розташована в Сколівських Бескидах і має вражаючі краєвиди. Вершина і привершинні схили не заліснені, і з них відкриваються дивовижні краєвиди Карпат. На вершині гори є кафе, ресторан, готель, базар та оглядові майданчики.

Вежа Пам'яті на горі Діл

Вежа Пам'яті на горі Діл – це найвища дерев'яна вежа в Україні, яка виглядає як маяк. Від неї відкриваються неймовірні краєвиди, і вона є пам'ятником всім, хто віддав своє життя за волю та незалежність України. До вежі можна дійти пішки через село Недільна або скористатися канатною дорогою.


Вежа Пам'яті / Фото із сайту "Про Львів"

Захоплюйтесь природною красою Львівщини з цих безкоштовних оглядових майданчиків і насолоджуйтесь мальовничими краєвидами та приголомшливою природою цього регіону.