На щастя, на Львівщині є чимало цікавих місць, де можна зробити яскраві світлини, насолодитися природою та трохи відпочити. 24 Канал підготував небанальні локації для осінньої фотосесії.

Дивіться також Не за всі гроші світу: топ-3 бюджетних курорти на Львівщині, які варто відвідати восени

Арборетум у селі Страдч

Арборетум – це дендрологічний парк, що розташований на околицях села Страдч (5 хвилин пішки від траси Львів-Краковець). Площа парку складає 5,7 гектара. Арборетум є структурним підрозділом Ботанічного саду Національного лісотехнічного університету України.

На його території зростає понад 700 представників деревної й трав'янистої флори. Та найбільше захоплює алея дугласій Мензиса, разом із різними видами туї. Також у парку є цікавий лабіринт і багато-багато зелені, яка восени виглядає просто казково.

Арборетум з висоти пташиного польоту / Фото з інстаграму nyouto4ka

Дерев'яний будиночок на воді у селі Збруї

Це досить популярна локація, особливо серед блогерів, втім, ми просто не могли його не згадати у нашому матеріалі. Адже будиночок на воді насправді вражає. Світлини з цього місця неодмінно повинні бути у вашому інстаграмі. Дерев’яний будиночок на воді у селі Збруї, що на території господарства "Стир", – це місце, в яке просто неможливо не закохатися.


Казковий будиночок у селі Збруї / Фото з інстаграму nyouto4ka


Який вигляд будиночок має всередині / Фото з інстаграму nyouto4ka

Фортеця Тустань

Місто-фортеця Тустань існувало на скелях Урицького регіону з 9 до 16 століть. Фортеця відігравала важливу роль як стратегічний пункт на Карпатській оборонній лінії, об'єднуючи функції митниці, адміністративного та військового центру.

Наскельна фортеця Тустань унікальна в Європі і відзначається своєю надзвичайною історичною вагою. Це також відоме як місце духовної енергії. Тут є багато місць для прогулянок, величезна кількість цікавих визначних об'єктів та вражаючі краєвиди, які можна роздивлятися. Фотографії з Тустані завжди виходять надзвичайно ефектними – це перевірено.


Місто-фортеця Тустань / Фото karpatium.com.ua