Ми не знаємо, що купують ніші мільйонери своїм коханим, але вчинок дідуся нас розчулив.

Дивіться також Він переслідував мене: жінка зізналася, як змогла перемогти в лотерею

Мовиться про пенсіонера Вальдемара "Бада" Таша, який у 77 років зірвав куш у лотереї. Пенсіонер зі штату Колорадо випадково став володарем джекпоту в лотереї Colorado Lotto+ під час своєї подорожі дикою місцевістю в компанії свого собаки.

Вальдемар обрав отримати свій виграш у вигляді одноразової виплати, яка склала 2,5 мільйона доларів. Насамперед він купив собі кавун і подарував букет квітів своїй дружині Бонні.

Зазвичай він не дарує мені квіти, тож це було дуже мило,
– зізналася жінка.


Пенсіонер зірвав куш у лотереї / Фото Colorado Lottery

Куди переможець витратить гроші

Пенсіонер розповів, що має намір зробити благодійні пожертви з частини свого виграшу. Крім того, у нього є плани на поповнення своєї колекції старовинних автомобілів.

На додаток до цього, Вальдемар збирається звернутися до фінансового планувальника та банкіра, щоб розумно інвестувати свої гроші. Чоловік також зазначив, що в найближчому майбутньому на його дружину Бонні очікують кілька операцій, і він готовий буде допомагати їй у господарських питаннях.

Раніше у Південній Африці пенсіонеру неабияк пощастило і він виграв джекпот у лотереї. Лише за одну гру дідусь став мільйонером. Сума його виграшу становить 2,5 мільйона доларів.