Все почалося з того, що жінка завчасно забронювала собі місце у літаку. Однак вона зайшла на борт останньою і її місце зайняв незнайомець.

Дивіться також Літак здійснив екстренну посадку через сварку пасажирів: жінка кинула у чоловіка пачку грошей

Пасажирка ввічливо попросила чоловіка, який сидів біля проходу, щоб він звільнив заброньоване нею місце.

О, я вже влаштувався і мені тут комфортно. Чи не згодні ви сісти біля вікна?,
– відповів незнайомець.

Спроби чоловіка переконати її сісти біля вікна залишилися безуспішними. Але тоді сталася подія, яка вразила всіх на борту літака. Чоловік, здавалося, розмірковуючи про свій наступний крок, вирішив вжити рішучих заходів.

Що утнув чоловік

Здивувавши всіх, чоловік перекинув свій напій та розлив рідину на сидіння. Він спробував переконати жінку, що сидіння мокре і непридатне для користування, тож вона повинна сісти біля вікна.

Пасажири були обурені таким маніпуляціями та вважали чоловіка винуватцем інциденту. Жінка, яка не хотіла сідати на "вкраденому" місці, залишилася стійкою у своїх рішеннях. Зрештою, чоловік таки сидів на своєму місці біля вікна.

На жаль, інциденти на борту літаків – непоодинокі. Раніше літак Delta був змушений здійснити екстренну посадку через пасажира, що занедужав. Пілот повідомив диспетчерів, що в одного з пасажирів незадовго після злету почалась діарея.