43-річні Карл та Рут вирішили поїхати з дітьми у тривалу подорож. Від листопада 2022 року до серпня 2023-го вони побували у 28 країнах світу.

Читайте також Жінка, яка 7 років жила в автомобілі, приголомшила сумою своїх витрат

Ідея назрівала вже давно

Джексони продали свій будинок за 535 тисяч фунтів стерлінгів і придбали шестимісний кемпер з евакуатором – за 60 тисяч. Пара наголосила, що не шкодує про таке рішення. Мовляв, їхні діти (5-річний Марлі, 10-річна Піппа і 11-річна Мейсі) отримали у дорозі набагато більше знань, аніж могли б за цей час у школі.

Карл пояснив, що ідея такої мандрівки у них з Рут вже давно. "Це одна з таких речей, які думаєш, що зробиш, але цього не відбувається. Я був каменем спотикання, але одного разу Рут запропонувала їхати, і я подумав, чому б і ні. І ми поїхали", – розповів чоловік.

У пари не було чіткого плану подорожі, вони майже нічого не бронювали заздалегідь.Фактично сім'я жила за принципом "Прокинься і їдь". Єдине, у чому вони були впевнені: неодмінно хочуть показати дітям Лапландію. Туди вони їхали через Францію та Скандинавію, і на Різдво встигли відвідати "домівку Санти".

У нас була мрія показати дітям більше світу та продемонструвати, що реальний світ існує після COVID-19. Ми хочемо, аби вони були неупередженими,
– підкреслили Джексони.

Де побували Джексони

У ході цієї фантастичної мандрівки вони відвідали: Францію, Бельгію, Німеччину, Данію, Швецію, Норвегію, Фінляндію, Естонію, Латвію, Литву, Польщу, Словаччину, Чехію, Австрію, Угорщину, Хорватію, Чорногорію, Албанію, Північну Македонію, Болгарію, Туреччину, Індію, Австралію, Болгарію, Грецію, Італію, Іспанію та Португалію.

Коли сім'я була у Римі, Марлі отримав футболку Top Gun з підписом всесвітньо відомого актора Тома Круза.

А як було зі школою?

Школа, у якій навчаються діти Джексонів, пішла їм назустріч. Адміністрація освітнього закладу ділилася із батьками онлайн-ресурсами, аби ті могли навчати дітей самостійно. "Ми домовилися про зустріч із директором школи наших дітей і чекали, що він обурюватиметься", – пригадав Карл.

Та він абсолютно мене підтримав, Навіть сказав, що робив щось подібне. У нас набагато розслабленіший режим, ніж у їхній школі,
– додав чоловік.