Джеймс Брайант прибув до поліції у супроводі свого адвоката Артура Тейлора. Захисник розповів, що під час польоту чоловіки пили шампанське і їли устриці. Оренду вертольоту Брайант оплатив самостійно, тому що "хотів виглядати стильно".

Це цікаво Справа Транбі Крофт або шахрайство з бакарою: скандальна історія з життя королівської сім'ї

Джеймса Брайанта звинувачують у збройному нападі, нанесенні ножових поранень, публікації зловмисних повідомлень та неявці до суду. Поліція попередила громадськість, що чоловік є небезпечним.

Протягом 5 тижнів він ховався у фермерському поселенні Вайанакаруа. Брайант розповів, що добре провів там час і багато займався йогою. Але врешті він вирішив здатися, коли дізнався, що правоохоронці публічно оголосили його небезпечним злочинцем і рекомендували людям не наближатися до нього.


Джеймс Брайант (зліва) з Артуром Тейлором / Фото NZ Herald

Саме тоді Брайант звернувся до свого знайомого Артура Тейлора. Колись він допомагав адвокатові зі створенням його вебсайту, а зараз попросив його бути посередником у мирному арешті. Коли чоловіки прибули до відділку на вертольоті, правоохоронці арештували Брайанта – усе відбулося спокійно та без пригод.

До теми Наркоторговця з Великої Британії вирахували завдяки фотографії сиру: як це вдалося