За словами представниці аукціону Trade Me Міллі Сильвестр, цей лот став "найдорожчою кімнатною рослиною, що коли-небудь була продана на аукціоні". Переможець торгів заплатив за неї 27 100 новозеландських доларів (19,3 тисячі доларів або 522,8 тисячі гривень).

Це цікаво Мільярди доларів на рік: 5 найприбутковіших корпорацій у світовому гральному бізнесі

Справжня боротьба за рослину розгорнулася за кілька хвилин до завершення прийому ставок. Двоє учасників торгів суттєво підняли ціну буквально за 4 хвилини. Загалом на покупку рослини претендували 248 людей.

Кімнатні рослини за останні кілька років стали справжніми "родзинками". Ціни на них ростуть і ростуть в міру того, як люди активно підхоплюють цю тенденцію, – сказала Міллі Сильвестр.

Чим особлива Rhaphidophora Tetrasperma


Rhaphidophora Tetrasperma майже за 20 тисяч доларів / Фото Trade Me

У описі лоту на сайті аукціону вказано, що біла строката Rhaphidophora Tetrasperma є дуже рідкісною рослиною. Її батьківщиною вважають Таїланд та Малайзію.

Екземпляр, який продавався на Trade Me, має 9 листків – 8 з них повністю сформовані, а 9-ий розпуститься найближчим часом. Усі листки мають "відмінну строкатість", а стебло добре вкорінене у 14-сантиметровий горщик.