В оголошенні мова йде про Ціркельштайн – найменшу гору у Саксонській Швейцарії, німецькій частині Ельбських пісковикових гір. Її висота – 384,5 метра, а територія, яку вона займає – близько 8 гектарів.

Це цікаво Найбагатші гравці казино: як вони стали мільйонерами та скільки вигравали

Попри невеликий розмір і масштаби, характерна форма робить її одним із найяскравіших скельних утворень в горах Ельбського піщаника,
– вказано у оголошенні.

Гору продають за 235 тисяч доларів (понад 6,4 мільйона гривень). Ця ціна лише здається високою, насправді ж вона дуже вигідна. У 2006 році її продавали за 1,2 мільйона доларів.

Особливої цінності горі додає й те, що у 1818 році вона надихнула німецького художника Каспара Давида Фрідріха на написання картини "Мандрівник над морем туману".


Картина "Мандрівник над морем туману", натхненна горою Ціркельштайн / Фото з вікіпедії

"Це перший випадок на моїй практиці, коли продають гору", – поділився здивований менеджер з продажу Андре Маршнер. Він розповів, що теперішні власники більше не можуть доглядати за територією через поважний вік. Саме тому вони вирішили продати гору.

Людині, яка купить гору, доведеться миритися з певними обмеженнями. Зокрема, буде заборонено встановлювати там будь-які огорожі. Але є і приємні моменти – новий власник стане єдиною людиною, якій буде дозволено їздити на автомобілі у цій місцевості.