1000 уроків і жодного результату

Проблема у тому, що щоразу, коли Ізабель сідає за кермо, вона жахливо нервується. Особливий страх у неї вселяють перехрестя з круговим рухом. Перед ними жінка починає пітніти, тремтіти, а одного разу навіть втратила свідомість. Тоді інструкторові довелося взяти кермо у свої руки і врятувати їх обох від ДТП.

Це цікаво Що таке соціальні казино та чому вони стали популярними

Ізабель підрахувала, що за 30 років свого навчання вона витратила на уроки водіння приблизно 10 тисяч фунтів стерлінгів (370 тисяч гривень). У неї було 7 інструкторів з водіння, проте жоден так і не зміг їй допомогти. Один з них навіть намагався позбавити жінку фобії за допомогою гіпнозу, але й це не дало результату.

Далі уроків з інструкторами Ізабель не просунулася. Іспит вона не намагалася скласти жодного разу – не відчувала себе достатньо готовою до цього. Проте у її дітей, 22-річного Домініка та 17-річної Стелли, таких проблем не виникло. Вони успішно навчилися водити.


Ізабель Стедман вже 30 років намагається отримати водійське посвідчення / Фото SWNS

Попри величезну кількість невдалих спроб жінка не втрачає надії, що рано чи пізно отримає омріяне посвідчення водія і впевнено почуватиметься за кермом. Ізабель каже, що якби все нарешті вдалося, вона була б ідеальним водієм, адже майже не вживає алкоголю.

Дивіться також Чоловік відсудив у батьків понад 30 000 доларів за те, що вони викинули його порноколекцію