75-річний бізнесмен Кул Прадіп, вирішив побудувати незвичайний будинок, який розмістився на гілках 12-метрового мангового дерева. Чоловік пожертвував своїм комфортом, щоб зберегти природу.

Читайте також Дитяча мрія: чоловік створив для своєї дружини фургон Барбі

Дивовижний будиночок має дві спальні, кухню, бібліотеку та вітальню.

Прадіп пояснив, чому він не став будувати класичний будинок.

Місцевість, де стоїть будиночок на дереві, відома своїми фруктовими деревами. Раніше люди продавали ці плоди з понад 4 тисяч дерев, щоб заробляти на життя. Але через збільшення населення мешканці почали вирубувати дерева для забудов,
– розповів чоловік.

Тоді Прадіп вирішив, що жодному дереву він більше не зашкодить та звернувся до рієлтора. Продавець нерухомості відкинув екологічну ідею чоловіка, та Прадіп сприйняв це як виклик і побудував дивовижний будинок на дереві.

Будинок на манговому дереві

Дерево росте всередині будинку / Фото The Better India

Будівництво за допомогою архітектора тривало 1 рік.

11 років тому, коли будівництво лише почалося, мангове дерево було приблизно 6 метрів заввишки, тому спочатку будинок складався з двох поверхів. Коли виявилося, що дерево виросло достатньо високим, чоловік прибудував ще й третій поверх.

Гілки є всередині наших кухні та спальні. Ми вносимо корективи залежно від зростання дерева. Птахи та маленькі тварини, які живуть на дереві, тепер є членами нашої родини. Співіснувати з іншими живими істотами – абсолютне задоволення, і ми любимо їхнє товариство,
– зазначив Прадіп.

Будинок на манговому дереві

На кухні та в спальні є гілки дерева / Фото The Better India

Дивовижний будинок внесли до Книги рекордів Лімки.

Що відомо про Книгу рекордів

Щорічний довідник, який видається в Індії, називається Книгою Рекордів Лімки. До добірки включаються рекорди в освіті, літературі, сільському господарстві, бізнесі, медицині, пригодах тощо. Ця книга є аналогом Книги Рекордів Гіннеса, а з’явилася завдяки бренду безалкогольних напоїв Limca.