Після прем'єри епізоду з нічного клубу шанувальники серіалу запустили в соціальних мережах хештег #ReleaseTheZemoCut з вимогою оприлюднити танці барона Земо. Буквально за тиждень вони домоглися свого – Marvel прислухалася до прохань фанатів і випустила годинну версію танців барона Земо.

Цікаво Актор, який записав культовий крик "Mortal Kombat" до саундтреку, не знав для чого він це робить

За сюжетом, лиходій барон Земо у виконанні Даніеля Брюля втік з в'язниці та відправився на зустріч з інформатором у клуб. Потрапивши на танцмайданчик, Земо вирішив, що можна трошки розслабитися і потанцювати. Варто додати, що цієї сцени не було в сценарії: Брюль просто побачив веселий натовп і подумав, що його герой після стількох років ув'язнення захотів би повеселитися.

Згодом Даніель Брюль прокоментував істерію, викликану його танцями, дражнячи фанатів, що є ще багато кадрів з танцями Земо, які не були показані.

Це така істерика. Цей момент був імпровізований, коли я побачив, як натовп танцює. Я відчув удар і подумав, що Земо вже багато років сидить у хитромудрій тюремній камері. Отже, йому потрібно випустити пар і показати свої ходи. Однак, я був на 100 відсотків впевнений, що вони виріжуть цю сцену. Я був дуже здивований і щасливий, що вони її зберегли. Це був довгий танець. Є ще щось, але вони вирізали цей маленький момент,
– розповів актор в інтерв'ю Entertainment Weekly.

Дивіться, як Земо танцює протягом години: відео

Що відомо про серіал "Сокіл та Зимовий солдат"?

Американський вебсеріал 2021 року від сервісу Disney+. Серіал заснований на персонажах Marvel Comics – Семі Вілсоні (Сокіл) і Бакі Барнсі (Зимовий солдат).

Барон Гельмут Земо – Соковійський терорист, відповідальний за розпад Месників у стрічці "Перший Месник: Протистояння".