Поліцейські намагалися знайти злочинців, які перебувають у розшуку, а тому приїхали до будинку, де міг би переховуватися один із них. Двері їм ніхто не відчинив, але правоохоронці вирішили оглянути територію, а також зайти у дім.

Це цікаво Вікові обмеження для гемблерів: зі скількох років можна грати в казино у різних країнах

Як виявилося, розшукуваний чоловік все-таки був вдома. Помітивши поліцію, він вирішив заховатися, і не вигадав нічого кращого, як залізти до шафи та накритися ковдрою. Єдине, чого він не врахував, – це те, що не поміщається під нею повністю. Тож крадієві залишалося сподіватися лише на удачу.

Чоловікові не пощастило. Правоохоронці заглянули до шафи, і побачили там його стопи, які стирчали з-під ковдри. Його заарештували, та доставили до відділку поліції.

Якщо ви тікатимете від поліції Сводлінкоута, то лише потрапите до в'язниці втомленим. У цьому випадку злочинець взяв із собою ковдру, аби поспати в камері,
– пожартував сержант поліції Ніззер.


Поліцейські, які знайшли чоловіка у шафі під пледом / Фото з фейсбуку Swadlincote Police SNT

Текст публікації поліції Сводлінкоута у фейсбуці:

РОЗШУКУВАНОГО ЧОЛОВІКА ВИЯВИЛИ ПІД КОВДРОЮ У ШАФІ.

Якщо ми зможемо знайти вас на горищі?
Якщо ми побіжимо через садові огорожі, щоб вас заарештувати?
Не будемо заглядати у шафу?
Хіба ми не дізнаємося, що ви ховаєтеся під ковдрою?

SNT знову вийшли на вулицю, стукаючи у двері рано-вранці, в пошуках розшукуваних злочинців. Попри те, що злочинця не було за вказаною адресою, поліцейські все одно обшукали дім. 36-річний чоловік був заарештований після того, як заховався у шафі під ковдрою. Його виказали великі ноги.
Йому висунули звинувачення та взяли під варту за крадіжку в Південному Дербіширі.

Сержант Ніззер сказав: "Якщо ви тікатимете від поліції Сводлінкоута, то лише потрапите до в'язниці втомленим. У цьому випадку злочинець взяв із собою ковдру, аби поспати в камері".

Вдалого вам дня, друзі. Якщо ви бачите нас, помахайте нам рукою або підійдіть, щоб привітатися. Ми любимо спілкуватися з нашою спільнотою.

Не пропустіть У США знайшли покинуту колекцію автомобілів Porsche: цікаві фото