Розваги 24 за підтримки "Космолот" розповідають про найкращі гральні автомати за мотивами популярних фільмів та серіалів.

Game of Thrones

Game of Thrones – гральний автомат від розробника Microgaming за мотивами серіалу "Гра престолів", який користується шаленою популярністю як серед фанатів серіалу, так і серед гемблерів.

Оформлення слоту Game of Thrones вражає відповідністю стилю та якістю графіки. Поле гри розташувалося на фоні залізного трону з мечів, а на барабанах з'являються тематичні символи – головний логотип серіалу, зображення трону, стилізовані літери та герби чотирьох сімей – Старків, Ланістерів, Баратеонів та Таргарієнів. На фоні лунає саундтрек, знайомий усім шанувальникам "Гри престолів", який ще більше занурює гравців у відповідну атмосферу.

The Phantom of the Opera

Слот The Phantom of the Opera від Microgaming – ігрова адаптація фільму "Привид Опери", знятого за мотивами популярного французького роману. Цей автомат точно прийде до вподоби поціновувачам кінострічки та літературного твору, які бажають розгадати загадку оперного привида.

Відеослот оформлений у класичному стилі, що відображає розкішний антураж фільму. Позаду ігрового поля розташувалися червоні оксамитові куліси, а на барабанах – тематичні символи, створені за допомогою якісної графіки. Це реалістичні зображення персонажів – Карлотти, Крістін, Рауля, Буке та Янгола Музики, що приховує обличчя за маскою. Окрім героїв, на полі є ще й символи-предмети – бінокль, ноти, пляшечка парфумів, троянда та статуетка мавпи. У процесі гри гемблери зможуть насолодитися дивовижною музикою з фільму.

Jurassic Park

Jurassic Park від Microgaming – слот, завдяки якому гравці зможуть зануритися у світ грізних динозаврів та відвідати Парк Юрського періоду з однойменного фільму. Реалістичність оформлення автомату відмінно цьому сприяє.

Фонове оформлення Jurassic Park – це інтригуючі паркові пейзажі, а іноді під час ігрового процесу несподівано з'являються ще й жителі непроглядних хащ. На полі для гри розміщені тематичні символи. Тут можна зустріти докторів та палеонтологів, а також головних героїв – Тиранозавра Рекса, Велоцираптора, Трицератопса, Брахіозавра та Ділозавра. Графіка слоту дуже якісна, тому створює насправді небезпечну та моторошну атмосферу. До того ж окрім фонової музики, час від часу лунає ричання динозаврів.

Lara Croft Temples and Tombs

Lara Croft Temples and Tombs – ігровий автомат про славнозвісну Розкрадачку гробниць Лару Крофт від провайдера Triple Edge Studios.

Це сучасна версія історії з яскравим та цікавим оформленням. На фоні чергової гробниці розташоване ігрове поле з тематичними символами. Серед них – зображення Лари Крофт, золотий дракон, бог з головою собаки, а також спорядження, необхідне для пошуку скарбів – рюкзак, гак з мотузкою, фляга та факел. Ігровий процес та подолання перешкод на шляху до виграшу супроводжується автентичною інтригуючою музикою.