Весілля математика

Джеймс працює вчителем математики у школі, і навіть на власному весіллі він не був готовий розлучитися з улюбленою роботою. Саме тому наречені вирішили ускладнити життя своїм близьким та розважитися, зашифрувавши номери їхніх столів за допомогою прикладів та рівнянь. Люди не знали, де мають сидіти, аж поки не розв'язували задачу.

Це цікаво Чи існує слот зі 100% RTP: що таке відсоток повернення гравцю та як це працює

Напроти кожного імені у списку гостей було написане завдання. Наречені забезпечили запрошених калькулятором, а тим, у кого були найскладніші приклади, напередодні дали підказки. Комусь порадили повторити тригонометрію, а декому – пригадати диференціацію.

Розподіляючи завдання, Джеймс із Джеммою, зважали на можливості гостей. До прикладу, іншому вчителеві математики та бухгалтеру дісталися найважчі рівняння, а наймолодшим гостям – прості арифметичні приклади. Крім того, Джеймс вирішив пожартувати над своїм братом – йому потрібно було вирішити "1+1".


План розсадки гостей на весіллі / Фото з інстаграму stanfordfarmweddings_events

Друзям і рідним це дуже сподобалося. Вони розповіли, що спершу у них була паніка – люди говорили: "О ні, тільки не математика", але вони швидко з усім розібралися, і ніхто не залишився голодний,
– поділилися наречені.

Молодята задоволені своєю ідеєю та її втіленням, адже це зробило їхнє свято унікальним та незабутнім. Єдине, про що вони шкодують, – це те, що не бачили обличчя усіх своїх близьких, коли ті зрозуміли, що саме їм доведеться зробити.

Дивіться також Чоловік помилково отримав від банку тисячі доларів і відмовився їх повертати: причина дивує