Автори стрічки публікують різні вирізані сцени, в яких навіть не до кінця промальована CGI-графіка. Таким чином творці "Венома 2: Карнаж" намагаються залучити глядачів до перегляду. З цього відео глядачі можуть дізнатися, яку мету переслідував інопланетний симбіот, вселившись в Клетуса Кессіді.

Це цікаво Символи у гральних автоматах: якими вони бувають та що означають

Події, показані в ексклюзивному епізоді, розгортаються після того, як Клетус злився з симбіотом, втік з в'язниці і звільнив свою кохану з психіатричної лікарні. У сцені, яка не потрапила у фінальний варіант фільму, можна побачити побачення Клетуса Кессіді і суперлиходійки Крик. Пара обговорює те, що вони тепер назавжди залишаться разом, а всім своїм кривдникам жорстоко помстяться. Їх розмову перериває червоний симбіот Карнаж. Він намагається переконати Клетуса і його подругу в тому, що людство не заслуговує виживання.

Вирізана сцена з "Веном 2: Карнаж": дивитись відео

До теми Закони фізики: чому знамените клацання пальців Таноса було б неможливим у реальному житті

Сюжет стрічки "Веном 2: Карнаж"

Більш ніж через рік після подій показаних у фільмі "Веном" журналіст Едді Брок намагається пристосуватися до життя як господар інопланетного симбіота Венома, який наділяє його надлюдськими здібностями. Брок намагається побудувати свою кар'єру і бере інтерв'ю у серійного вбивці Клетуса Касаді, який волею випадку стає господарем Карнажа і тікає з в'язниці після невдалої страти.

У головних ролях:

  • Том Гарді;
  • Вуді Гаррельсон;
  • Мішель Вільямс;
  • Рейд Скотт;
  • Наомі Гарріс.