30-літня Медоллін Корлі – державний підрядник з Брисбену, Австралія. Вона затята мандрівниця, при цьому любить економити на подорожах.

Це цікаво Автопортрети з очима тварин: неймовірна фотосесія від угорської художниці

Дівчина зрозуміла, що подорожуючи може не витрачати кошти на житло. Вона подала заявку на спеціальних вебсайтах на розміщення у будинках з безкоштовним проживанням. За це вона лише повинна була годувати та доглядати за котиками під час відсутності господарів. І це спрацювало. З того часу Медоллін подорожує, нічого не витрачаючи на житло.

Доглядаючи за чужими кішками австралійка відвідала безліч міст США та Австралії. Вона навіть зупинялася в деяких з найрозкішніших готелів у світі, які, за її словами, вона ніколи не змогла б собі дозволити власним коштом.

Крім того, Медоллін розповідає, що іноді власники котиків забирають її з аеропорту та відвозять, що теж передбачає певну економію.

Завдяки безкоштовному проживанню ви також можете отримати безкоштовно інші речі. У деяких місцях, де я зупинялася, господарі сказали мені, що я можу брати їх їжу, інші подарували мені подарункові карти на продукти, люди дозволяли мені користуватися їх машиною,
– розповіла Медоллін.


Медоллін Корлі / Фото Unilad


Дівчина доглядала за котами по всьому світу, поки господарі були відсутні / Фото Unilad


Медоллін подорожує, нічого не витрачаючи на готелі / Фото Unilad


Австралійка відвідала безліч міст США та Австралії / Фото Unilad


Любов до котиків робить вашу подорож економною / Фото Unilad

Після завершення пандемії та відкриття усіх кордонів, дівчина планує відправитися в Нову Зеландію, Сингапур та Японію.