Кухар Кевін Форд отримав від керівництва пакунок зі "смаколиками", до якого входили квиток у кіно, цукерки, ручки, брелоки, чашка Starbucks та інші предмети.

Дивіться також Торгує рибою: "близнюка" Зеленського помітили у Неаполі – відео з ним стали вірусними

Однак користувачі соціальних мереж у коментарях назвали таку винагороду "образливою" для його відданої роботи й побажали йому більш грандіозного подарунка. Дочка Форда почала збір коштів на GoFundMe для свого батька, який стільки років пропрацював у кафе швидкого харчування, щоб забезпечити їй та її братам і сестрам навчання в коледжі. Багато людей жертвували по 27 доларів на честь знаменної дати.

Форд заявив, що на ці кошти він зможе відвідати всіх своїх онуків і забезпечити життя на старості. Він сказав, що збір коштів змінив його життя "назавжди".

Диво щедрості стількох людей по всьому світу дало мені змогу накопичити на пенсію, на майбутнє моїх дітей і онуків і навіть на те, щоб коли-небудь стати власником власного будинку – мрії справді можуть збуватися,
– додав він.

Що подарувало чоловіку керівництво: дивіться відео

Додамо, що раніше жінка купила у США занедбаний будинок. Спершу вона навіть не звернула увагу на замкнений сарай, що розташований на задньому подвір'ї. Однак згодом жінка знайшла там "скарби", які можуть зробити її мільйонеркою.