28-річна Меггі Макго розповіла журналістам, що купила ділянку в Каддо-Лейк, штат Техас, у вдови за 25 тисяч доларів і під час прибирання знайшла дещо незвичайне.

Дивіться також "Та викинь на**й той щоденник": хто вони – генератори легендарних фраз українського тіктоку

Меггі працює реконструктором, тож для неї ремонтувати та перероблювати занедбані будинки – це не лише робота, але й хобі. Відомо, що житло було покинуте з початку 2000-х років. Після смерті чоловіка вдова "замкнула двері та більше не поверталася".

Нова власниця будинку знайшла всередині кілька незвичайних речей. В одному зі старих ліжок вона виявила скелет білки, а на кухні – 3 стельові світильники.

Головний скарб чекав у сараї

Однак Меггі була шокована, виявивши наприкінці свого нового саду таємничий сарай, який було зачинено на висячий замок, але вона не наважилася спробувати відкрити його через велику кількість павуків, що залізли на стіни. Але вона не здалася.

Ми нарешті отримали доступ до нього. Ми відчинили інші двері, і я не могла повірити в це,
– сказала американка.

За словами Меггі, в сараї було безліч "дивовижного обладнання", зокрема газонокосарка, але найбільше її здивував човен, який збирав пил.

Що було в сараї: дивіться відео

"Я не могла в це повірити, ми навіть не підозрювали, що до будинку додається човен і газонокосарка, особливо човен", – додала нова господиня будинку.

У розділі коментарів один із глядачів висловив думку, що човен має "дорогий" вигляд, і порадив дівчині спробувати продати його.

Раніше ми писали про подружжя у Великій Британії, яке випадково знайшло у своєму замку дороговартісну картину. Її намалював відомий пейзажист Джон Констебл. Цікаво, що багато років пара вважала картину підробкою і не знала про її справжню цінність.