Різдвяна традиція Воссонів

Традиція Раяна та Еріка Воссонів розпочалася ще у 1987 році. Саме тоді Раян подарував братові коробку солодощів "Книга цукерок Санти", в якій було 10 пакунків цукерок з різними фруктовими смаками. Так він вирішив пожартувати над братом, знаючи, що йому ці ласощі не подобаються.

До теми Божевільна традиція: сім'я з США показує реалії батьківства в курйозних різдвяних листівках

Ерік не став їх їсти. Цукерки пролежали у нього до наступного Різдва, і хлопець вирішив передарувати їх братові. Він був впевнений, що Раян не впізнає свій торішній подарунок. Але він згадав, тож хлопці започаткували кумедну традицію.

Брати передаровують цукерки вже 34 роки / Фото Раяна Воссона

Кожного року брати вигадують особливі креативні способи подачі подарунку. До прикладу, коробку заморожували у шматку криги, робили з нею желе та вшивали у плюшевого ведмедика. З часом до традиції почали підключатися й інші люди. Так, коробку вручали братам члени їхньої родини, поліцейські та офіціанти в ресторані.

Зрозуміло, що перша коробка пошкодилася, тож Раяну та Еріку довелося купити іншу. Проте вони зберігають оригінальну коробку та навіть ведуть у ній журнал, в якому фіксують хто, коли і як саме дарував коробку.

Журнал дарування особливої коробки / Фото Раяна Воссона

Брати не планують зраджувати своїй традиції. Вони продовжують вигадувати креативні способи дарування, а коли власні ідеї закінчуються, просять допомоги в інших. "Ми ніколи не здамося", – переконаний Раян Воссон.

Якими були новорічні традиції раніше: дивіться відео