Як виявляється, морським їжакам теж буває страшно. Тому користувачка соціальної мережі Twitter вирішила надрукувати для своїх улюбленців на 3D-принтері невеликі капелюшки, в тому числі ковбойські. У капелюхах їжаки відчувають себе в безпеці і нічого не бояться. А господарі можуть милуватися стильними домашніми морськими улюбленцями.

Про моду Як одягаються нью-йоркські хіпстери: фото шалених і крутих образів

Мені було вже багато років, коли я дізналась, що морські їжаки природно використовують раковини як капелюхи, щоб відчувати себе більш безпечними і замаскованими, тому деяким акваріумістам прийшла геніальна ідея зробити їм крихітні капелюхи,
– ділиться враженнями користувачка Twitter.

Проєкт видруковування капелюшків в цій сім'ї почався, коли в акваріумі з'явилися перші дитинчата коралів, і "морські їжаки почали збирати їх, що їм дуже шкідливо". Після початкового дизайну капелюхів в них було внесено кілька поліпшень.

"Це наш сімейний проєкт – мій тато справжній акваріуміст, я модифікую 3D-моделі з інтернету, а моя мама керує 3D-принтером. Ми пройшли декілька ітерацій капелюхів – ми дізналися, що порожнисті конструкції були занадто гладкими, і через це їжаки загубили капелюх відьом, який ми зробили", – коментує "дизайнер" їжакових капелюхів.

У звичайному середовищі морські їжаки ховаються під камінням і мушлями.

Дизайни капелюхів для морських їжаків. Це дійсно стильно!