З'ясувалося, що жінка вела спеціальний журнал із даними про всі свої посади. Під час нових співбесід вона публікувала фотографії на робочих каналах інших компаній, стверджуючи, що зустрічається з клієнтами.

Дивіться також Все заради фото: німецький турист зламав статую Нептуна у Флоренції

Видання пише, що жінці також допомагав її чоловік. Разом з ним вона купила квартиру в Шанхаї на гроші, які виманила у роботодавців.

Як вдалося викрити жінку

За інформацією журналістів, схему шахрайства виявили у січні 2022 року. На той момент IT-компанія прийняла жінку на посаду старшого менеджера, а також ще семеро фахівців. Протягом трьох місяців випробувального періоду ця команда не змогла досягти жодних результатів в роботі. Ба більше, один з новачків викрив себе тим, що одночасно працював ще в одній компанії.

Повідомляється, що тоді роботодавець почав підозрювати шахраїв і звернувся до поліції. Китайська поліція затримала 53 особи у цій справі.

Раніше ми писали, що в Китаї жінка зубами вкрала iPhone з магазину. Спочатку дівчина здавалася звичайною покупницею, яка розглядала техніку. Після затримання вона розповіла поліції, що дійсно хотіла купити телефон у законний спосіб, але їй не вистачило грошей.