Хоча спершу її оцінювали лише у 14 тисяч доларів.

Дивіться також Мудрість крізь роки: найкращі цитати Мерилін Монро про чоловіків, жінок і кар'єру

Все через те, що завдяки ретельному дослідженню вдалося з'ясувати, що картина насправді належить відомому художнику Рембрандту.

Під час дослідження, яке тривало 20 місяців, експерти використовували рентгенівський аналіз та інфрачервону візуалізацію і консультувалися з кількома провідними дослідниками Рембрандта. Картина намальована олією і має назву "Поклоніння королів".

Її вперше виявили ще у 1955 році, коли її придбав JCH Heldring в Амстердамі. Полотно викликало неабиякий інтерес, тому що практично всі картини Рембрандта перебувають у музеях по всьому світу. І на аукціонах практично ніколи не з'являються.

Що відомо про художника Рембрандта

Рембрандт, є одним із найвидатніших і найвпливовіших художників європейської історії, особливо в епоху Золотого століття Нідерландів. Народившись 15 липня 1606 року в Лейдені, Нідерланди, Рембрандт досяг значного успіху як портретист, майстер жанрових сцен, історичних та біблійних картин.

Він відомий своїм глибоким вивченням людських емоцій, світлотіні, інноваційним використанням світла та тіні, а також майстерним зображенням текстур і деталей. Рембрандтова здатність передати глибоку психологічну складність і нюанси людського стану робить його твори особливо захоплюючими та багатогранними.

Раніше ми писали про мешканця американського міста Спрингфілд, який виявив у підлозі свого будинку капсулу часу. Її залишив Натан Гедден ще у 1994 році. Тоді хлопчику було лише 12 років. За пів року після того сім'я хлопчика виїхала з цього будинку.