Заяву Мартіни перевірив коректор видання PLUS 7 DNÍ. Він наголосив, що найбільше помилок ексдепутатка від популістської партії "Ми – родина" припустилася в написанні ком і великих літер.

Дивіться також Вечірка ексканцлера Німеччини Шредера, який обожнює Путіна, завершилася викликом поліції

Також вона неправильно використовує займенники й не так написала назву партії, від якої балотується.

Хто така Мартіна Шимковічова

Це телеведуча на інтернет-телебаченні Slovan TV, яке відоме своєю проросійською позицією та часто транслює проросійську пропаганду. На виборах у 2016 році її обрали до парламенту, проте згодом виключили з партії "Ми – родина" за те, що вона проголосувала за іншого депутата.

Додамо, що у самій Словаччині не так давно відбулися парламентські вибори. На них перемогу здобула проросійська партія Smer-SD на чолі з популістом Робертом Фіцо, який не підтримує військову допомогу Україні.

Дивіться також Все почалося 14 років тому: Politico назвали особисту причину ненависті Фіцо до України

Політолог Валентин Гладких у розмові з 24 Каналом закликав не драматизувати та не квапитися з висновками через перемогу проросійської політсили Smer-SD. За його словами, Фіцо не зможе одноосібно впливати на політику Словаччини, бо ця країна має членство в НАТО та ЄС.

Раніше ми розповідали як вечірка ексканцлера Німеччини Герхарда Шредера закінчилася приїздом поліції. Сам Шредер відомий своїми проросійськими поглядами та любов'ю до Путіна.