Тоді 79-річний ексканцлер влаштував звану вечерю, запросивши трохи гостей. Нагадаємо, що політик і досі соціально ізольований у суспільстві через "сумнівні стосунки з кремлівським диктатором".

Дивіться також "Бігала, розмахуючи імплантами": росіянка з найбільшими грудьми Росії оскандалилася у дитсадку

Чому на вечірку викликали поліцію

За даними видання, Шредер влаштовував вечерю у ресторані 5-зіркового готелю The Fontenay. Вечерю він сплатив самостійно, а от напої мали сплатити гості. Напевно, фінансовий стан прихильника Путіна залишає бажати кращого.

З'ясувалося, що 41-річний іранський бізнесмен відмовився платити за напої, які замовив на суму у понад 6 тисяч євро. Тоді і довелося викликати поліцію. Однак поки правоохоронці прибули на місце виклику, іранець вже поїхав звідти.

На нього написали заяву про шахрайство. У The Fontenay кажуть, що він не вперше не платить по рахунку,
– підкреслили журналісти.

Хто такий Шредер, і яке у нього ставлення до війни

Варто нагадати, що Герхард Шредер – колишній канцлер Німеччини – протягом кількох років працював у російських нафтових компаніях. Він має тісні стосунки з російським диктатором Владіміром Путіним, якого просто обожнює.

Після повномасштабного вторгнення Росії до України Шредер зробив низку обурливих заяв. Зокрема, він вважає, що Росія готова до мирного врегулювання війни, а також, що ідея військового повернення Криму є непродуктивною.