1 вересня на сторінці Джіджі Пешеріа з'явилося відео з підписом "Джіджі українець". За 8 годин цей допис переглянули вже понад 645 тисяч людей.

Читайте також Президент Португалії випив українського пива на Хрещатику

Італієць розуміє, чому цікавий українцям

Пешеріа​ вже давно здобував популярність серед італійців. Чоловік, у минулому бармен, продає рибу й показує своє життя у мережі. Свої розповіді він ілюструє кумедними відео. Нещодавно користувачі з України помітили, що він схожий на Володимира Зеленського – через міміку та риси обличчя.

Українці продовжують активно коментувати відео блогера. Тож, мабуть, через це Джіджі захотів висловити у відповідь свою підтримку. Він вирішив станцювати під "Козацькому Роду" у виконанні Jerry Heil – це вперше він обрав для відео пісню українського виконавця.

Італійський блогер записав тікток для українців: дивіться відео

Реакція мережі

Українці миттєво відреагували на нову публікацію. Чимало пишуть, що дуже довго цього чекали. Інші наголошують, що передивляються це відео знову і знову. А є й такі, що називають його "італійським козаком",

  • Наконєцто я дождався! Скільки сидів ждав, ждав.
  • Він вловив, що українці його зацінили, супер!
  • Скільки в коментарях наших.
  • Ой, козак гарний.
  • Він загуглив з ким його порівнюють, і вирішив підтримати .

Пешеріа намагається відписувати тим, хто коментує його відео українською. Мабуть, чоловік використовує онлайн перекладач, аби зрозуміти, що йому пишуть.