Деталі хлопець розповів в мережі Reddit. Зробити тест йому запропонували друзі, з якими він навчається в університеті. Всі вони також вирішили замовити ДНК-тести "задля розваги".

Дивіться також Взяли ініціативу у свої руки: 3 відомих жінки, які зробили пропозицію своїм чоловікам

Результати тесту не порадували студента, оскільки він виявив, що наполовину європеєць, а наполовину – азіат, хоча зростає у європейській родині.

У мене справді чудова сім'я – моя мама, 46 років, тато, 50 років, і сестри-близнючки. Ми – не ідеальна сім'я, але ми завжди тут один для одного, і у мене глибокий зв'язок з моїми батьками. Я абсолютно впевнений, що ніхто з моєї родини не з Азії, і я дуже добре знаю своїх дідуся та бабусю,
– розповів студент.

Попри те, що у нього темніший колір обличчя, ніж у його батьків і братів і сестер, він ніколи не думав, що це може бути тому, що він має іншу структуру ДНК.

"Я просто боюся, що моя мама могла зрадити мого батька. Вони разом з 18 років. Між ними не було нічого, крім щирої любові, і мама завжди підтримувала мого батька в його амбітних планах. Я боюся втратити свого батька", – розповів хлопець.

Як на це відреагували батьки

Він додав, що коли жартома розповів батькам про результати тесту ДНК, тато посміявся, а мама змінила тему.

Хоча більшість читачів закликали хлопця поговорити з мамою віч-на-віч, інші намагалися придумати інші можливості для його результатів. Один користувач сказав: "Можливо, бабуся чи дідусь були нечесними або когось усиновили".

Раніше ми писали, що наречений скасував весілля, коли дізнався про пікантну кар'єру коханої. Річ у тім, що його кохана має секретний обліковий запис на OnlyFans.