У ньому взяли участь представники 32 країн, зокрема й Андрій Моставчук з України. Переможцем Balloon World Cup став гравець з Перу – Франческо де ла Крус.

Це цікаво Психологія азартних ігор: що таке тільт та чи варто його боятися

Для учасників чемпіонату створили спеціальний майданчик розміром 8x8 метрів. Аби ускладнити гру, на ньому розмістили кілька перешкод, які заважали вільно рухатися. Там були різноманітні меблі – дивани, столи, стільці, крісла, а у фінальних поєдинках додали ще й невелику автівку.

Український гравець на чемпіонаті світу з гри з повітряною кулькою: дивіться відео


За правилами гравцям потрібно було підкидати кульку у повітря, аби вона не торкалася землі. Якщо ж вона все-таки падала, одному з учасників зараховували бал.

Фінальна гра чемпіонату: дивіться відео


Balloon World Cup організували гравець Барселони Жерар Піке та блогер Ібай Ільнос. Натхненням для них послужили тікток-відео братів Антоніо і Дієго Арредондо з США. Вони грали у цю гру під час карантину, і публікували у соцмережі веселі ролики, які швидко ставали вірусними.

Коли я прокинувся наступного ранку (після публікації відео, – 24 канал), відео було вірусним – близько мільйона лайків. Ми вирішили продовжувати грати, і грали все більше і більше, поки наші ролики не привернули увагу Ібая і Піке,
– розповів Антоніо Арредондо.

Так їхнє кумедне хобі вилилося у чемпіонат світу. Брати також приїхали до Іспанії, аби позмагатися у ньому.

Balloon World Cup / Фото з інстаграму balloonworldcup

Дивіться також Схожий образ і смішні танці: тіктокер підкорив мільйони фанатів кумедним косплеєм на Росомаху