24 Канал підготував добірку крутих фестивалів, які ви обов'язково маєте відвідати у серпні. Всі вони пройдуть у Львові.

Дивіться також "Формат максимально вільний": у Львів із концертом просто неба їде Pianoбой

Львівський фермерський ярмарок

З початку серпня і аж до кінця місяця львів'яни та гості міста зможуть щосуботи відвідати фермерський ярмарок. Там ви зможете знайти багатий вибір органічних овочів, соковитих фруктів, натурального меду, домашнього молока та сиру, свіжих яєць, хліба з пекарень, солодощів та інших добре відомих домашніх делікатесів.

Ця щорічна міська традиція створена для підтримки наших місцевих фермерів та сприяння розвитку культури споживання локальних продуктів.


Львівський фермерський ярмарок / Фото Львівська міська рада

Фестиваль оплесків

13 серпня львів'ян та гостей міста запрошують на бурхливий Фестиваль Оплесків у !FESTrepublic, щоб трохи поспілкуватися і посміятися.

П'ять сцен. Стендап, імпровізаційні авторські шоу, поезія і музика. Фудкорти, коктейлі, пиво. Традиційний збір коштів на підтримку ЗСУ. А потім великий фінал – всі разом будемо співати "Родина, родина",
– запрошують організатори.


Фестиваль оплесків у !FESTrepublic / Фото !FESTrepublic

Музика в старому Львові та Кракові

Десятий Міжнародний фестивальний проєкт "Музика в старому Львові та Кракові", що триватиме з 15 по 31 серпня, обіцяє бути надзвичайним. Відзначимо, що перший фестиваль "Музика в старому Львові" відбувся у серпні 2014 року завдяки співпраці з відомим та авторитетним польським фестивалем "Музика в старому Кракові", який вже півстоліття робить свій внесок у світову музичну сцену.

Попри складні обставини протягом десяти років (2014 рік – вторгнення Росії; 2019 – 2022 – пандемія COVID-19; 2022 – 2023 – повномасштабна війна в Україні), фестиваль здатний не лише об'єднувати міста, а й зближувати народи.


Музика в старому Львові та Кракові / Фото "Кредобанк"

Сорочинський ярмарок

Цього року Сорочинський ярмарок, який зазвичай щороку проходив у Великих Сорочинцях на Полтавщині, вперше у своїй історії відбудеться у Львові. Організатори заходу оголосили про це. Вирішення провести ярмарок у Львові було оприлюднено в травні цього року.

Хоча організатори сподівалися провести подію в оригінальному місці, їхня першорядна мета полягала у забезпеченні безпеки учасників та відвідувачів. Пояснювалося це ризиком, пов'язаним зі значною кількістю людей на відкритій території, особливо з урахуванням відсутності належно облаштованих укриттів у Великих Сорочинцях.