У VINIL Concert agency називають концерт найромантичнішою подією літа, пише 24 Канал. Pianoбой виступить просто неба, на терасі !FESTrepublic, що на Старознесенській 24 – 26.

Читайте також БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ їде у світовий тур: будуть концерти у десятках міст

Концерт у Львові буде акустичним

Як підкреслили організатори, дах у !FESTrepublic буде ідеальним місцем для такого концерту. "У цьому невимушеному, дружньому та дещо камерному просторі, Pianoбой створить особливу романтичну атмосферу, з дрібкою драйву та пристрасті", – запевнили вони.

Львів! Маємо рідкісну можливість зустрітися з вами на свіжому повітрі, поспівати разом вже відомі пісні і створити парочку нових прямо на місці, як завжди,
– обіцяє Pianoбой.

Музикант пояснив, що концерт буде акустичним, а його формат – максимально вільним. "Просто хочу побачитись з вами і дізнатись, що в кого змінилось за рік, і розказати, що відбувається в нас. Через музику, звісно", – додав Шуров.

Коротко про Pianoбой

  • Це сольний проєкт українського автора-виконавця Дмитра Шурова. У його репертуарі – пісні українською та англійською мовами.
  • Музичний продюсер Національного відбору Євробачення 2022, володар трьох премій Yuna, зірковий шоу "Х-фактор-8" та "Х-фактор-9".

Пісня "Триматись своїх" від Дмитра Шурова: дивіться відео