На фестиваль у 2023 році приїхали рудоволосі з понад 80 країн світу. Втім, там були раді й рідним, друзям та просто "шанувальникам" рудих.

Читайте також Японка перемогла у конкурсі з гри на уявній гітарі: відео неймовірного виступу

Фестиваль започаткували випадково

Історія фестивалю розпочалася у 2005 році. Тоді художник-любитель Барт Роувенхорст шукав для зйомки моделей з рудим волоссям й опублікував для цього оголошення в медіа. Він розраховував знайти 15 людей, але їх відгукнулося у 10 разів більше. Чоловік не відмовив нікому й фотографував усіх охочих. Після цього у нього й з'явилася ідея започаткувати спеціальний фестиваль, де б рудоволосі збиралися разом і проводили весело час.

Що варто знати про фестиваль

Відвідування заходу – безкоштовне. У рамках фестивалю проводили багато майстер-класів (малювання, макіяж, догляд за шкірою), дегустацію вин (лише червоних, звісно), заняття з йоги, танцювальні змагання й вечірки. Один з учасників, коментуючи свої враження, пояснив, що відчував себе "частиною чогось більшого".

У 2023 році тематичним кольором фестивалю був Hibiscus Rose, який поєднання у собі лілово-рожевий та фіолетовий. "Це веселий літній колір для літа, який личить рудим", – пояснили організатори й закликали усіх одягнути щось такого кольору для загальної фотосесії.