У 2020 році K-pop гурт BTS побив сім рекордів Гіннеса своєю піснею "Dynamite": вона стала найбільшою за кількістю переглядів на ютуб за 24 години, отримала 7 778 950 потоків протягом дня на Spotify і провела найбільше тижнів на № 1 в чарті Billboard Social 50.

Читайте також Фанати зняли короткометражку "Бетмен: померти легко" – в ній Джокер просить Бетмена вбити його

Через це журнал W Magazine вибрав "Dynamite" BTS для своєї щорічної ліричної імпровізації "Lyrical Improv". У п'ятницю, 12 березня, на офіційному каналі журналу на ютуб було опубліковано відео, на якому відомі західні знаменитості співають і читають текси пісні хіт-синглу "Dynamite". В описі відео автори нагадують про рекорди пісні.

У записі відео взяли участь відомі зірки Голлівуду – Джордж Клуні, Тесса Томпсон, Том Голланд, Різ Ахмед, Джаред Лето. Крім перерахованих зірок у відео засвітилися актори Стівен Ян, Лакіт Стенфілд, Рейчел Броснахен, Джеймс Корден, Софія Лілліс, Талія Райдер, Джейкоб Елорді, Леслі Одом мол., Марія Бакалова, Яхья Абдул-Матін II і співачка Андра Дей.

Дивіться ліричну імпровізацію за участю відомих зірок від W Magazine: відео

Що таке K-pop?

Кей-поп – абревіатура від англ. Korean pop – музичний жанр, який охоплює безліч стилів попмузики Південної Кореї, включаючи різні напрямки танцювальної музики, електропоп, хіп-хоп і сучасний ритм-енд-блюз.

З'явившись спочатку як музичний жанр, K-pop перетворився на масштабну музичну субкультуру з мільйонами шанувальників у всьому світі.

Кліп гурту BTS на пісню "Dynamite": відео

Що відомо про гурт BTS?

Відомий як Bangtan Boys або Beyond the scene – Південнокорейський бойбенд, сформований у 2013 році компанією Big Hit Entertainment. Колектив складається з семи учасників: RM (лідер групи), Чину, Сюги, Джей-Хоупа, Чіміна, Ві і Джонгука.