У 2013 році мати Хлої Кеті Клем опублікувала відео, в якому вона зняла двох своїх дочок, коли оголошувала про несподівану поїздку в Діснейленд. І поки сестра Хлої плакала, на обличчі дворічної дівчинки було тільки розчарування.

Це цікаво Чортове колесо або що потрібно знати про рулетку – найбільш визнаний символ казино

З того часу дівчинка, яка скоса подивилася на свою матір, стала сенсацією, а згодом і вірусним мемом, відомого як "косоока Хлоя".

Це було дуже дивно, дуже приголомшливо. Моя сім'я, друзі надсилали мені ці меми дотепер вони все ще надсилають мені меми Хлої, які бачать в інтернеті,
– розповіла мама Хлої.

Після того, як Кеті Клем дізналася про ринок NFT, вона вирішила виставити на продаж оригінальну фотографію мема з Хлої. Ставки почалися з 5 Ethereum – різновид криптовалюти вартістю приблизно 15 000 доларів.

Це чудова можливість, особливо якщо є фанат Хлої, який любить цей мем, він зможе володіти ним. Навіть Хлої сказала: "Це досить круто",
– сказала Кеті.


Хлої та її мама сьогодні / Фото BBC

NFT купила 3F Music – музична продюсерська компанія з Дубая. Токен було продано за 25 Ethereum – 75 тисяч доларів. Всі гроші, отримані від продажу NFT мему підуть на оплату освіти дочок Кеті Клем.

Відео в якому мама Кеті Клем пропонує своїм донечкам поїхати до Діснейленду: дивитись онлайн

Що таке NFT

Це цифрові токени, які демонструють володіння електронним мистецтвом.

До теми "Дівчинка-катастрофа" заробила близько пів мільйона доларів на продажу NFT свого мему