Вона опублікувала відео, в якому показала, що знайшла, коли розбирала холодильник своїх рідних. Бабуся та дідусь завбачливо продатували контейнери із замороженими продуктами, аби точно знати, як довго вони лежать у морозилці. Проте навряд чи вони планували зберігати їх майже півстоліття.

Це цікаво 5 курйозних історій про казино, які змусять вас сміятися і трішки заздрити

Неллі знайшла коробки з яєчними жовтками 1998 року, вершкове масло 1992 року та м'ясний бульйон 1993 року. Крім того, у морозилці були ягоди – полуниця 1984 року, ожина 1972 року, чорниця 1997 року, журавлина у контейнері без дати та інші.

Тіктокерка була достатньо шокована своє знахідкою, але вирішила ще й дізнатися, що сталося із вмістом контейнерів за стільки років. Для цього вона дочекалася, поки продукти розморозяться. На її подив, ягоди відносно добре збереглися як на свій поважний вік, а от з іншими продуктами все було значно гірше. Бульйон мав жахливий запах, а жовтки мали текстуру м'якого вершкового масла.

Загалом 3 відео Неллі, присвячені морозилці бабусі та дідуся, зібрали 4,5 мільйона переглядів. Люди в коментарях були вражені побаченим:

  • "Уся ця їжа старша за мене, як це можливо";
  • "Неможливо уявити. Протягом усього мого життя, протягом усіх хороших днів і всіх поганих. Кожної ночі, коли я спав, і кожного дня, коли я працював. Ці ягоди увесь цей час були там";
  • "Скільки років цьому холодильнику, якщо у ньому були ягоди 1972 року?";
  • "Збережи це для генетичних досліджень";
  • "Пожертвуй їх для науки".

Дивіться також Хотів отримати ефектні фото: чоловік застряг у жерлі гармати – курйозне відео