Аж раптом, одного дня, у її листуванні з батьком з'явилося вхідне повідомлення. Цю історію вона розповіла на форумі Reddit.

Дивіться також Чоловік знайшов рідкісну монету, яка зробила його багатієм

Кеті розповіла, що того дня вона знову написала батьку, що сумує за ним. У відповідь хтось надіслав їй два знаки запитання.

Вау. Це старий номер телефону мого батька, він помер 2020 року. Я не чекала на відповідь,
– написала вона незнайомцю.

Незабаром незнайомець, якому мобільний оператор віддав старий номер тата дівчини, відчув співчуття до Кеті та вирішив запропонувати їй невелику підтримку. Він зробив це, поділившись фотографією свого кота.

"Хочеш побачити, як моє кошеня дуркує", – запитав незнайомець.

Переписка з незнайомцем
Переписка з незнайомцем / Фото Reddit

Після цього він надіслав знімок чорного кота, що позіхає, повідомивши скорботній дівчині, що вихованця звуть Лакі. Що було фантастично, адже дуже давно батько дівчини подарував їй щеня, на ім'я Лакі.

Дівчина була зворушена та написала, що відчуває обійми батька через цього незнайомця. У коментарях юзери також поділилися своїми щемливими історіями:

  • "Ми зберігали номер мобільного телефону мого батька активним протягом тривалого часу після його смерті 2011 року, щоб я міг чути його голос у його скриньці вихідної голосової пошти".
  • "Втратив батька 13 років тому, і маю магнітофонний запис, як він читає мені книжку, яку я слухаю щоразу, коли сумую за ним".