Відчайдух стверджує, що він – перший, кому це вдалося. Адже британець Грем Г'юз, чиє досягнення внесли у Книгу рекордів Гіннеса, двічі повертався додому під час схожої мандрівки.

Цікаво Восьме чудо світу: мережу розбурхав знімок "піраміди", яку знайшли в Антарктиді

Подорож мала значно коротшою

Колишній миротворець ООН Педерсен розпочав свою амбітну подорож 10 жовтня 2013 року. Він розраховував завершити її максимум через 4 роки або й навіть за 3,5. Втім, пандемія коронавірусу внесла корективи у його плани – чоловік на цілих 2 роки застряг у Гонконгу. Врешті, наприкінці липня 2023-го він зійшов з контейнеровоза у рідному місті Орхус.

Педерсен одружився онлайн

Така тривала подорож не вплинула на стосунки Педерсена з його дівчиною Ле Г'єрум. Більшість часу вони спілкувалися на відстані, але Г'єрум 27 разів приїжджала до коханого у різні куточки світу. Врешті, пара вирішила одружитися. Через ту ж пандемію COVID-19 їм довелося зареєструвати шлюб онлайн.

Вона була зі мною, коли народилася ідея дістатися до кожної країни без польотів. Вона була зі мною, коли я покинув Данію у 2013 році,
– пригадав чоловік.

Г'єрум з розумінням поставилася до витівки Торбьорна, але все ж завжди мріяла про "повсякденне спільне життя". Пендерсен наголосив, що кохана постійно його підтримувала.


Педерсен та його кохана дружина у Вануату / Фото з інстаграму

Чоловік пояснив, що він мріяв про повернення додому й хотів "покінчити з усім цим". Водночас свої емоції він описав як змішані та "гірко-солодкі".