З'ясувалося, що чоловіка викрали ще в дитинстві у Чилі. Сталося це в роки диктатури Аугусто Піночета (1973 – 1990).

Дивіться також Австралієць подолав майже 15 тисяч кілометрів, щоб влаштувати коханій незабутнє освідчення

Як чоловіка розлучили з рідними

Викрадення дітей були нормою за часів правління чилійського диктатора Аугусто Піночета. Тоді багато дітей із пологового будинку потрапляли одразу в агентства з усиновлення. Здебільшого йшлося про бідні сім'ї, чиїх дітей крали.

За останнє десятиліття телекомпанія CNN зафіксувала безліч випадків крадіжки чилійських дітей під час народження. Влада країни стверджує, що священики, черниці, лікарі, медсестри та інші особи вступали в змову для проведення незаконних усиновлень, головним мотивом яких була нажива,
– мовиться у повідомленні.

Кількість вкрадених дітей мона рахувати тисячами. Серед них і Джиммі Тайден. Він завжди знав, що його всиновили ще в дитинстві, але весь цей час його виховували люблячі та віддані прийомні батьки у Вірджинії. Жили вони в достатку і нічого ніколи не потребували.

"Мені сказали, що мене віддали на усиновлення з любові. Мене віддала мати, яка любила мене і хотіла для мене найкращого: життя, сповненого можливостей, освіти і сенсу", – розповів Джиммі Ліпперт Тайден.

У 2012 році чоловік отримав документи на усиновлення від своєї прийомної матері і почав їх аналізувати. Ці документи були переповнені суперечностями:

  • в одному з них зазначалося, що він не має ні батька, ні матері;
  • в іншому була вказана адреса його біологічної матері;
  • у третьому стверджувалося, що його усиновили всього через кілька днів після народження,
  • а в четвертому – що це сталося, коли йому було два роки.

Він вивчав питання свого походження декілька років. Зрештою завдяки дружині він знайшов організацію, яка займається пошуком зниклих дітей.

Як відбулося возз'єднання з матір'ю

Джиммі Тайден практично відразу звернувся до організації і йому запропонували здати тест ДНК і за кілька тижнів йому прийшов результат. Його рідною матір'ю виявилася 69-річна Марія Гонсалес, яка всі 42 роки думала, що її син помер практично відразу після народження і його тіло викинули. За часів диктатури ставити зайві запитання було небезпечно, тож жінці довелося змиритися з втратою.

Їй сказали, що я помер, а коли вона попросила принести моє тіло, їй сказали, що його утилізували. І тому ми ніколи не тримали одне одного на руках, ніколи не обіймалися,
– додав Джиммі Тайден.

Через 3 місяці після цього чоловік таки дістався до Чилі і зміг обійняти свою біологічну матір, на яку чекав 42 роки свого життя. Він неймовірно щасливий, що це все ж таки трапилося, але водночас засмучений усією несправедливістю минулої системи, яка розлучала сім'ї. Тепер у чоловіка дві сім'ї, які його дуже люблять.

Чоловік знайшов свою біологічну маму: дивіться відео