Бейлі О'Браєну довелося подолати 14,5 тисяч кілометрів між Сіднеєм та грецьким островом Міконос. Втім, це того вартувало. Його кохана була приголомшена.

Читайте також "Мене почало трясти": чоловік влаштував для коханої шоу дронів, щоб освідчитися

"Шок переріс у сльози"

25-річна Медісон Гейр поділилася цією історією у тіктоці. Вона показала зворушливе відео з освідченням коханого. Дівчина підкреслила, що навіть у своїх найсміливіших мріях і подумати не могла, що Бейлі до неї приїде. "Я ніколи ще не втрачала дар мови, та побачивши його, у мене перехопило подих", – пригадала вона.

Шок переріс у сльози, коли я зрозуміла, скільки зусиль коштувала йому ця поїздка фактично на інший кінець світу,
– додала Гейр.

Майбутня наречена пояснила, що вони з О'Браєном – не просто пара, але й найкращі друзі. "Вірите ви в існування споріднених душі чи ні, але, на мою думку, ми з ним справді дуже близькі", – зазначила вона. Побачивши Бейлі, дівчина не могла стримати емоцій. І, звісно, сказала йому "так".

Австралієць зробив пропозицію коханій під час її відпустки: дивіться відео

Чому Бейлі не поїхав з коханою у відпустку

Австралієць не поїхав у Грецію з дівчиною, адже мав брати участь в кваліфікаційних тестах перед чемпіонатом з кроссфіту. Втім, відмовився від змагань фактично в останній момент – через травму. Це і наштовхнуло його на думку влаштувати коханій освідчення-сюрприз. "Він вирішив, що це має статися тоді, коли я найменше очікую – на іншому кінці світу", – пояснила Гейр.