Британець вирішив організувати освідчення під час чемпіонату з феєрверків у Ньюбі-Голлі. У цей особливий момент з ним та його коханою були друзі й рідні.

Читайте також "Не дає бути собою": дівчина посварилася з хлопцем, бо він змушує її "бути леді"

Британець зумів вразити кохану та близьких

30-річний Ріс Вілан та його наречена Меган разом уже понад 9 років. Готуючись до освідчення, чоловік продумав все до деталей. Коли увімкнули їхню улюблену пісню (6 Words гурту Wretch 32), дрони утворили у небі пляшку шампанського та серце, а потім – і слова "Виходь за мене заміж" та "Меган".


Ім'я нареченої з'явилося у небі під час освідчення / Фото PA

Меган наголосила, що ця пропозиція перевершила її очікування і була найдосконалішою з усіх можливих. За словами дівчини, її найближчі друзі, які були поруч з парою у цей важливий момент, були вражені побаченим. "Не знаю, який вигляд мало моє обличчя, але знаю, що мене почало трясти", – пригадала вона.

Підготовка тривала кілька місяців

Як пояснив Вілан, він готувався до такого нестандартного освідчення аж 6 місяців, хоча врешті саме шоу тривало не більше ніж 5 хвилин. "Я намагався розрахувати час якнайкраще, але думаю, через нерви я трохи передчасно опустився на одне коліно. Та це таки дало потрібний ефект", – зазначив наречений.